SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Gęsiarz

Technika:olej, płótno
Wymiary:34 x 50,5 cm
48 x 62,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"