SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Krakowiacy

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15,7 x 31,2 cm
25,3 x 40,2 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"