SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Kulig

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:34,5 x 49,5 cm
45,5 x 60 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Lokalnie widoczne zabrudzenia warstwy malarskiej.