SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Wyjazd na polowanie

Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15,5 x 30,8 cm
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"