SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Przy ognisku

Technika:olej, płótno (luzem na tekturze)
Wymiary:35 x 50 cm
50,5 x 65,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"