SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Kraków - zespół dwóch podkolorowanych cynkografii

Technika:cynkografia podkolorowana akwarelą i gwaszem, papier naklejony na papier
Wymiary:10 x 10 cm (każda grafika)
21 x 16 cm (każdy arkusz)
23 x 18 cm (z oprawą)
Sygnowana i datowana p.d.: "A. Setkowicz 940" ("Wawel")
Sygnowana l.d.: "A. Setkowicz" ("Barbakan i Brama Floriańska")