SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kraków - zespół dwóch podkolorowanych cynkografii |
| Technika: | cynkografia podkolorowana akwarelą i gwaszem, papier naklejony na papier |
| Wymiary: | 10 x 10 cm (każda grafika) 21 x 16 cm (każdy arkusz) 23 x 18 cm (z oprawą) |
| Sygnowana i datowana p.d.: "A. Setkowicz 940" ("Wawel") Sygnowana l.d.: "A. Setkowicz" ("Barbakan i Brama Floriańska") | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |