SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Spotkanie przed chatą (ok. 1943)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:21,7 x 34,5 cm
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Opisany l.d.: "Zum Andenken - Kraków 17/V 943"