SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Wawel

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:23,2 x 14,7 cm
Sygnowany p.d.: "A. Setkowicz"
Opisany p.d.: "Andenken on Krakau"