SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Po powrocie do wioski

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:16,4 x 30,2 cm
25,5 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Na papierze filigran "(FRANCE) INGRES D’ARCHES"