SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Kulig (1916)

Technika:olej, płótno
Wymiary:32,5 x 52,5 cm
46 x 66 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "S. Adam 916-"
Widoczne niewielkie uszkodzenie płótna w środkowej części obrazu (w partii gorsetu kobiety).