SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Sanna - wyjazd z wioski

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15,2 x 30 cm
36 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"