SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Na saniach

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:16 x 23,2 cm
24,5 x 32,3 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"