SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Na wsi

Technika:olej, tektura
Wymiary:20 x 35,6 cm
26,2 x 42 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Na odwrocie dedykacja autorska.