SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Dziewczynka z koszykiem pisanek

Technika:olej, tektura
Wymiary:24,3 x 15,2 cm (w świetle passe-partout)
42,5 x 32,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"