SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Zimą w wiosce

Technika:olej, płótno
Wymiary:97 x 45,5 cm
62 x 113 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Obraz po konserwacji. W lewych narożnikach widoczne drobne ubytki malatury.