SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Zima na wsi

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout)
41 x 54,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"