SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

W podhalańskiej wiosce

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15,5 x 31 cm (w świetle passe-partout)
43 x 29,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"