WADOWSKI Adam

WADOWSKI Adam BIOGRAFIA

Hala Gąsienicowa

Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:30 x 43,7 cm
42 x 55,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "A. Wadowski | Hala Gąsienicowa"
W lewym dolnym narożniku widoczna sucha pieczęć producenta papieru Schoellershammer.