DZWONKOWSKI Aleksander

DZWONKOWSKI Aleksander BIOGRAFIA

Katedra Notre Dame w Paryżu (1929)

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 26,4 cm
54 x 45,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "A. Dzwonkowski 1929 Paris"