LASZENKO Aleksander

LASZENKO Aleksander BIOGRAFIA

Arabskie miasto (1929)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:48 x 34,5 cm
58 x 45 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "A Laszenko | Le Vige d Azis (nieczytelnie) 29"