TERLECKI Alfred

TERLECKI Alfred BIOGRAFIA

Katedra Wawelska

Technika:olej, tektura
Wymiary:49 x 34,5 cm
63,5 x 49 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "ALFRED TERLECKI"