TERLECKI Alfred

TERLECKI Alfred BIOGRAFIA

Zakopane - Giewont (1939)

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,3 x 49 cm
49,5 x 65 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "ALFRED TERLECKI. 1939 r"
Opisany na odwrocie obcą ręką.