TERLECKI Alfred

TERLECKI Alfred BIOGRAFIA

Zimowy pejzaż tatrzański

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 50 cm
45,5 x 60,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "ALFRED TERLECKI."