TERLECKI Alfred

TERLECKI Alfred BIOGRAFIA

Wiatrowały w Tatrach (1927)

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,3 x 69 cm
67,5 x 87,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "ALFRED TERLECKI. 1927."