TERLECKI Alfred

TERLECKI Alfred BIOGRAFIA

Tatrzańska zima

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 49,8 cm
44 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "-ALFRED TERLECKI-"