JURKIEWICZ Andrzej

JURKIEWICZ Andrzej BIOGRAFIA

Martwa natura z gruszkami

Technika:olej, płótno
Wymiary:56,5 x 70 cm
68 x 82 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Jurkiewicz"
Na odwrocie metka z notką o artyście.