KREÜTZ-MAJEWSKI Andrzej

KREÜTZ-MAJEWSKI Andrzej BIOGRAFIA

Bez tytułu (1975)

Technika:gwasz, tusz, papier
Wymiary:31,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
58 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "Andrzej Majewski 1975"