ŁEPKOWSKI Andrzej

ŁEPKOWSKI Andrzej BIOGRAFIA

Portret Stefana Kisielewskiego (1991)

Technika:tusz, papier
Wymiary:30,6 x 23,5 cm
42,5 x 30,3 cm (z passe-partout)
Sygnowany i datowany l.d.: "Łepkowski | 91"