TUŹNIK Andrzej BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Carro azul (2016) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 60 x 80 cm 68 x 87,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "A" Opisany na odwrocie: "A’2016" Na odwrocie dwie pieczątki autorskie. |
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - wyniki
- [2024-05-27] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 25 VI 2024
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |