PADOŁ Anna BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Hitler. Podszepty diabła (1980) |
| Technika: | drewno polichromowane |
| Wymiary: | 31,8 x 15,4 x 10 cm |
| Sygnowany na podstawie: "PADOŁ ANNA | PASZYN 108 | NOWY Sącz | 1980"
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artystki. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |