PADOŁ Anna

PADOŁ Anna BIOGRAFIA

Hitler. Podszepty diabła (1980)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:31,8 x 15,4 x 10 cm
Sygnowany na podstawie: "PADOŁ ANNA | PASZYN 108 | NOWY Sącz | 1980"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artystki.