PADOŁ Anna

PADOŁ Anna BIOGRAFIA

Nikifor (2004)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:32 x 11,5 x 12 cm
Sygnowana na spodzie podstawy:
"Anna Padoł | Paszyn 108 | Nowy Sącz | 2004 r"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Mariana Włosińskiego.