BARTKOWSKI Antoni

BARTKOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Anioł Pański (1925)

Technika:olej, tektura
Wymiary:68,5 x 88,5 cm
82 x 102 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Antoni Bartkowski 925"