CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Kościół Bożego Ciała (1946)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:67,5 x 50 cm (wymiary w świetle oprawy)
84 x 66,3 cm (wymiary z oprawie)
sygnowany p.d.: "Antoni Chrzanowski 1946 | Kościół Bożego Ciała w Krakowie"