CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Żonkile (1972)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:57 x 46 cm (w świetle oprawy)
72 x 60 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Antoni Chrzanowski | Kraków 1972"