CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Kościół Św. Kingi w Rajbrocie (1939)

Technika:akwarela, kredka, ołówek, tektura
Wymiary:23 x 35 cm (w świetle passe-partout)
33 x 46,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "Antoni Chrzanowski 1939. Kościół Św. Kingi w Rajbrocie"
Opisany i sygnowany na odwrocie.