CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Rytro - domki kempingowe (1978)

Technika:olej, tektura
Wymiary:27,6 x 37,7 cm
39,5 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "ANTONI CHRZANOWSKI 1978."
Opisany na odwrocie: "Antoni Chrzanowski | Kraków"