CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Bukiet różowych goździków (1974)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:35 x 49,5 cm
47,5 x 61,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "Antoni Chrzanowski | Kraków 1974"