CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Morskie Oko (1965)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:13,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout)
27,5 x 32 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany ołówkiem l.d.: "Antoni Chrzanowski | IX.-X 1965 „Morskie Oko”"
Opisany na odwrocie: "(Koniec) | wrzesień - październik | 1965 r | Chrzanowski Antoni"