CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Iwonicz (1964) |
| Technika: | akwarela, pastel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 15 x 21,3 cm (w świetle passe-partout) 27,5 x 34,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany ołówkiem l.d.: "Chrzanowski Antoni | Iwonicz 1964." Opisany na odwrocie: "Antoni Chrzanowski | Kraków | Iwonicz 1964 r." PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |