CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Iwonicz (1964)

Technika:akwarela, pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15 x 21,3 cm (w świetle passe-partout)
27,5 x 34,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany ołówkiem l.d.: "Chrzanowski Antoni | Iwonicz 1964."
Opisany na odwrocie: "Antoni Chrzanowski | Kraków | Iwonicz 1964 r."