CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Kraków - widok na Wawel (1942)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:50 x 70 cm
65 x 84,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany ołówkiem l.d.: "A. Chrzanowski 942 | Kraków Wawel"
L.śr. widoczne pęknięcie papieru.