GRAMATYKA Antoni

GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA

Na spacerze - widok na Wawel

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:31,6 x 45 cm
40,3 x 53,3 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "AGramatyka"
Na odwrocie fragment metki z 1920 roku.