GRAMATYKA Antoni

GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA

Dawna ulica na Nowej Wsi

Technika:olej, tektura
Wymiary:18,3 x 31,5 cm
30,5 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "AGramatyka"
Na odwrocie metka Związku Powszechnego Artystów Polskich w Krakowie z 1920 roku z opisem obrazu.