GRAMATYKA Antoni

GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA

Górale przy studni

Technika:olej, płótno
Wymiary:48 x 38,5 cm
60 x 51 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "AGramatyka"