PROCAJŁOWICZ Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok na dolinę (1943) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 54,5 x 43,5 cm 62,7 x 51,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "A‧S‧PROCAJŁOWICZ | ‧1943‧" Widoczne zabrudzenie malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
- [2025-09-15] 49. Aukcja Dzieł Sztuki (14 X 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |