PROCAJŁOWICZ Antoni

PROCAJŁOWICZ Antoni BIOGRAFIA

Widok na dolinę (1943)

Technika:olej, tektura
Wymiary:54,5 x 43,5 cm
62,7 x 51,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "A‧S‧PROCAJŁOWICZ | ‧1943‧"
Widoczne zabrudzenie malatury.