AUGUSTYNOWICZ Aleksander

AUGUSTYNOWICZ Aleksander BIOGRAFIA

Portret kobiety (1905)

Technika:olej, płótno
Wymiary:45,5 x 35,2 cm
57,5 x 47,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Augustynowicz | 1905."
Miejscami widoczne krakelury.
Pojedyncze ubytki warstwy malarskiej w lewej górnej partii obrazu.