AUGUSTYNOWICZ Aleksander

AUGUSTYNOWICZ Aleksander BIOGRAFIA

Portret kobiety w chuście (1892)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15,7 x 12,5 cm (w świetle passe-partout)
33 x 27,5 cm (z passe-partout)
Sygnowany i datowany l.d.: "Augustynowicz | 1892r"