AUGUSTYNOWICZ Aleksander

AUGUSTYNOWICZ Aleksander BIOGRAFIA

Góral

Technika:akwarela, papier
Wymiary:46,5 x 34,5 cm
55 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Augustynowicz"
Dedykacja autorska p.d.