LIBERSKI Benon

LIBERSKI Benon BIOGRAFIA

Martwa natura z wazonem (1977)

Technika:olej, płyta
Wymiary:53,2 x 43,4 cm
59,5 x 49,8 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.śr.: “77 | monogram wiązany BL”