SZWACZ Bogusław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Bez tytułu (1998) |
Technika: | gwasz, technika mieszana, papier |
Wymiary: | 15 x 15 cm (w świetle passe-partout) 36,3 x 35 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.g: "~ 1998 ~ SZWACZ" oraz śr.d.: "1998 - SZWACZ" |
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - wyniki
- [2024-05-27] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 25 VI 2024
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |