SZWACZ Bogusław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bez tytułu (1998) |
| Technika: | gwasz, technika mieszana, papier |
| Wymiary: | 15 x 15 cm (w świetle passe-partout) 36,3 x 35 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.g: "~ 1998 ~ SZWACZ" oraz śr.d.: "1998 - SZWACZ"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |