SZWACZ Bogusław

SZWACZ Bogusław BIOGRAFIA

Kompozycja wertykalna (2001)

Technika:gwasz, technika mieszana, papier
Wymiary:21 x 10 cm
32 x 23 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany śr.d.: "szwacz | 2001"